כיצד לקנות טבעת אירוסין ולהישאר בתקציב

כיצד לקנות טבעת אירוסין ולהישאר בתקציב

עבודה עם תקציב היא הסוד למציאת טבעת האירוסין המושלמת מבלי לשבור את הקופה. אם תקשיב למה שכולם אומרים, אתה ובן הזוג שלך עלולים בסופו של דבר להתחיל את חייך יחד בחובות. בעוד שבחירת טבעת האירוסין היא פשוטה בתיאוריה, רק מי שעבר את התהליך יכול להעיד עד כמה היא יכולה להיות מאתגרת. יש כל כך הרבה ציפיות רגשיות, כמו גם תרבותיות, שנכנסות לבחירת טבעת אירוסין. לרוב, לא מדובר בכמה גדולה האבן.

בניגוד לתכשיטים אחרים, טבעות אירוסין נועדו לענוד לכל החיים. אתה צריך לשאול את עצמך אם היא תאהב את הטבעת ההיא במשך 50 השנים הבאות לפני שתשלם עליה. אם אתה עוזר לבן / בת הזוג שלך לבחור את טבעת האירוסין, ודא שאתה אומר לו בדיוק מה אתה רוצה. אחרת חמש שנים בהמשך היית יכול למצוא את עצמך מייחל שתבחר אחרת.

אתם בטח תוהים, האם בכלל קיימות טבעות אירוסין זולות? ובכן, הם כן. תתפלאי כמה תחסוך ובכל זאת תקבל את מה שאתה רוצה אם היית יודע איפה לחפש. אתה יכול להוציא הון על טבעת, ובן הזוג שלך בסופו של דבר לא אוהב את זה. קח את הזמן ובחר את הבחירה הנכונה. לפניכם מדריך מקיף כיצד לבצע קניות של טבעת אירוסין.

 

יש תקציב

הדבר הראשון שעליך לעשות כשקונים טבעת אירוסין הוא לקבוע את התקציב שלך. זה אמור לחול על כל רכישה משמעותית שאתה מתכנן לבצע. טבעת אירוסין היא רכישה ששווה לתכנן עבורה. אתה צריך לדעת כמה אתה מוכן להוציא כדי שלא תמצא את עצמך בונה טירות באוויר. בעת קביעת תקציב, שקול גם את ההוצאות היומיות שלך. בדרך זו תוכלו לקבוע בקלות מה אתם מוכנים להפריש לטבעת. אתה יכול לבחור להתחיל לחסוך לפני שתבצע את הרכישה, כך שתוכל להשיג לזוגתך טבעת ראויה.

כשמדובר בכל רכישה משמעותית, החלטה על תקציב היא הצעד המכריע ביותר. בוא עם תקציב סביר כדי שלא תמכור את עצמך קצר או יתרחז יתר על המידה. כדי להבטיח שתפריש מספיק כסף, שקול לפתוח חשבון חיסכון נפרד המוקדש לקניית טבעת האירוסין.

 

תחשוב לטווח ארוך

טבעות אירוסין יהלומים נועדו להחזיק לכל החיים. זה אומר שיש לך רק ירייה אחת להשיג את זה נכון. לפני שתשלם עבור טבעת, ודא שזה משהו שבן / בת הזוג שלך עדיין יאהב כשהם זקנים ואפורים. אירוסין הם שלב ענק במערכת היחסים שלך עם בן / בת הזוג שלך, והטבעת שתבחר צריכה להיות משמעותית. צריך הרבה אומץ להציע לאדם, אז הפוך את החוויה לכדאית.

זכרו, התקשרות מובילה גם לעוד התחייבות כספית משמעותית. לאחר אירוסין, חתונה צפויה להגיע, כמו גם ירח הדבש והתוכניות לרכישת הבית הראשון שלך.