מדריך מומחים לקופונים

מדריך מומחים לקופונים

איך להפיק את המרב מהקופונים שלך

במאמר זה אני מסתכל על כמה טכניקות קופונים מתקדמות.

 

ערימת קופונים

ערימת קופונים היא אחת השיטות היעילות ביותר בהן קופון יכול להשתמש בכדי לחסוך מקסימום. למעשה, זו אולי המיומנות החשובה ביותר שקופון יכול ללמוד.

 

החיסכון שתוכלו להשיג באמצעות ערימת קופונים יכול להיות אכן גדול מאוד, לעיתים בסך הכל 75% או יותר מסך החשבון שלכם.

 

שילוב של סוגים שונים של קופונים יכול אפילו לגרום לעודף בנסיבות קיצוניות מסוימות, כלומר, אתה מקבל למעשה מצרכים בחינם.

 

איך עובד עריכת קופונים

למעשה, ערימת קופונים היא פשוטה ובדרך כלל כוללת שילוב של קופון לחנות וקופון של יצרן כדי לחסוך יתר.

 

לדוגמה, ייתכן שתשלב קופון של יצרן בשווי דולר אחד עם קופון בחנות בשווי דולר אחד כדי לקבל סכום כולל של שני דולרים ממוצר ספציפי ששווי שניים וחמישים ובסופו של דבר תשלם רק חמישים סנט.

 

אולם הקושי מגיע ברמת ארגון הקופונים הנדרשת בכדי להשיג את החיסכון המקסימלי האפשרי. לוקח זמן ואנרגיה ללמוד כיצד להשתמש בקופונים בצורה יעילה. עם זאת, היתרונות עבור קופונים יכולים להיות גדולים.

 

קופונים הם כמו מזומנים לקופונים מנוסים וככל שתארגן ותשתמש בקופונים שלך טוב יותר, כך תחסוך יותר כסף.

 

שמור את הקופונים שלך!

הטיפים הראשונים שלי לגבי ערימת קופונים הם שעליך להימנע מהפיתוי להשתמש בקופונים שלך ברגע שתקבל אותם ולשמור אותם עד שתוכל להשתמש בהם להשגת מרב. בדרך כלל זה אומר לחכות עד שתראה אם ​​תקבל זוגות קופונים שתוכל לשלב.

 

אסטרטגיה זו של שמירת קופונים עובדת היטב, אך תופעת הלוואי של הדבר אומרת שתוכלו בסופו של דבר עם סטאש גדול של קופונים שתצטרכו לפצל לקבוצות ולמיין כדי להפוך אותם לניהול. תהליך זה נקרא ארגון קופונים.

 

ארגון קופונים

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון כשמדובר בארגון קופונים הוא איך אתה הולך לאחסן את הקופונים שלך.

 

קודם כל תצטרך לחלק את הקופונים שלך לקטגוריות על פי המאפיינים שלהם, כגון אם הם קופונים לחנות או קופונים ליצרן, או קוד מבצע לאתר אינטרנט כמו בוקינג, סוג המוצר שהם מיועדים לו ומתי הם אמורים להסתיים. אין דבר מתסכל יותר לגלות שתוקף של קופון פג בדיוק כשאתה רוצה להשתמש בו – אם כי אתה יכול וצריך כמובן לתרום קופונים שפג תוקפם כדי לעזור למשפחות צבאיות – ראה להלן.

 

כדאי לשקול ברצינות גם לקנות ארנק מארגן קופונים, מכיוון שתוכלו לקחת אתכם את הארנק לחנות ולהחזיק את התלושים כשאתם זקוקים להם.

 

למידע נוסף תוכלו להיכנס לאתר הקופונים הגדול – נאו.