4 דרכים לקצץ בהוצאות בסתיו הקרוב

4 דרכים לקצץ בהוצאות בסתיו הקרוב

1. הגבל את החשמל שלך

חשמל נחשב לחלק משמעותי מתקציב הבית שלך, וזו הוצאה הכרחית. אבל יש דרכים שבהן אתה יכול להגביל את השימוש שלך ולצמצם את חשבונות החשמל שלך לאורך זמן. והדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא על ידי תשומת לב רבה יותר לשימוש שלך.

 

לדוגמה, אל תפעיל את המדיח אלא אם יש עומס מלא. אל תשאירו אורות דולקים בבית כל היום ואל תשאירו את המחשב פועל. הנח את התרמוסטט שלך בערבים, או כבה אותו לחלוטין כשמזג ​​האוויר נעים.

 

בנוסף, ניתן להתחיל לעבור לנורות חסכוניות ותרמוסטט חכם. ספק החשמל שלך עשוי אפילו לספק תרמוסטט חכם בחינם או עם הנחה. הנקודה היא שאפילו משמרות קטנות יכולות להוביל הרבה להורדת החשבונות שלך.

2. הערך מחדש את המנויים שלך

חברות רבות מציעות מנויים בעלות נמוכה, ומכיוון שהם זולים, קל להמשיך לשלם עבורם זמן רב לאחר שהפסקת להשתמש בשירות. לוקח קצת זמן לחפש בחשבון הבנק שלך את כל המנויים ששכחת.

 

אם לא השתמשת בשירות במשך חודש או יותר, זה הזמן לחתוך אותו. וזה כולל מנוי לחדר כושר. יש המון תוכניות אימון בבית במחירים נוחים שאתה יכול לעשות, אז למה להמשיך לשלם עבור מנוי יקר בחדר כושר שאינך משתמש בו?

3. היכנסו לחנויות יד שניה

אם אתה גר באזור שבו העונות מתחלפות, אתה יכול להשתמש בסתיו כסיבה לצאת לקניות. אחרי הכל, אוקטובר יכול להיות זמן מצוין בשנה להצטייד בקפוצ'ונים, סוודרים ומגפיים. והאמת היא שכולנו זקוקים לבגדים חדשים מדי פעם.

 

השנה, במקום להגיע לחנות הכלבו, למה לא לדפדף בין חנויות יד שנייה שונות? אתה יכול למצוא ביגוד יד שניה ממש נחמד, וזה יעלה לך הרבה פחות ממה שתשלם כדי לקנות את הפריטים האלה חדשים לגמרי.

4. ליישם כלל 24 שעות

ולבסוף, אם אתה מישהו שנאבק בקנייה דחופה, צור חוק של 24 שעות על כל הרכישות. כשאתה רואה משהו שאתה רוצה לקנות, אתה לוקח לפחות 24 שעות לחשוב על זה ולהחליט אם ההוצאה באמת נחוצה או לא.

 

אתה יכול ליישם כלל של 24 שעות על כל הרכישות או רק הוצאות מעל $50. זה תלוי בך איך אתה עושה את זה, אבל הנקודה היא לתת לעצמך זמן לחשוב על דברים לפני שאתה קונה משהו. ואם זו רכישה הכרחית, אתה יכול לנצל את הזמן הזה כדי לעשות קניות ולראות אם אתה יכול למצוא מחיר טוב יותר במקום אחר. למשל אם תרצה לרכוש משהו מאתר KSP, חפש קוד קופון שיחסוך לך כסף.

בשורה התחתונה

הסתיו יכול להיות תקופה יקרה בשנה, ואם לא תיזהר, ההוצאות שלך עלולות להתחיל לעלות מבלי שתבין זאת. בסתיו הקרוב, התחל לחפש דרכים לצמצם בכוונה עלויות ולהיות מודע לדפוסי ההוצאות שלך.