אומנות יצירת חזיות במידות גדולות

אומנות יצירת חזיות במידות גדולות

חזיות גדולות מציבות דרישות שונות לחלוטין לייצור, לעיצוב ולחומרים מחזיות עם, למשל, קאפ קטן יותר. מה צריך לקחת בחשבון כשיוצרים חזייה במידה גדולה? כאן אנו מראים את העבודה שנלווית ליצירת החזיות שלנו.

 

חזה גדול צריך סוג אחר של תמיכה מחזה קטן. המשמעות היא שחזיות במידות גדולות מציבות דרישות שונות לחלוטין לאופן העיצוב והייצור שלהן. מקובל שיצרני חזיות משתמשים במבנה אחר או עוברים לחומר יציב יותר עבור מידות גדולות. לדוגמה, לקאפים עשויות להיות בטנה נוספת או חתך שונה. לחלופין, יש חזיות שלא יכולות להיות מיוצרות בקאפים גדולים במידות הגדולות כמו במידות הקטנות.

 

אנחנו עובדים לפי פילוסופיה אחרת. כשאנחנו מעצבים ובוחרים חומרים לחזייה, אנחנו תמיד חושבים איך היא תיראה ותעבוד למשל בקאפ F ובוחרים כבר מההתחלה חומרים שמתאימים למידות גדולות. לאחר מכן אנו מייצרים את הגדלים הקטנים שלנו, מה שאומר שהם מקבלים את היתרון של ייצור מחומרים יציבים יותר.

 

דוגמה לכך היא רוחב החלק האלסטי. מקובל להשתמש בחלק אלסטי רחבה יותר במידות גדולות מאשר בקטנות יותר. אצלנו אין נקודת חיתוך לכך ובמקום זאת משתמשים בחלק אלסטי רחב בכל הגדלים. הסיבה היא פשוט שחלק אלסטי רחב יותר הוא נוח יותר. חלק אלסטי צר יותר עשוי להיראות מסודר יותר, אך יש מי שמוצאות שהוא "חותך את הגוף" כשהן לובשות רצועה הדוקה יותר. על מנת לספק תמיכה מצוינת, חשוב שהחזייה לא תהיה רפויה מדי סביב הגו.

במה רצועות הכתפיים שונות בין מידות קטנות לגדולות?

רצועות הנוחות המרופדות הרחבות שלנו הפכו לשם דבר, והן מרופדות אפילו במידות הקטנות ביותר. למרות שאולי לא תזדקקו לסוג זה של רצועה כדי להקל על הכתפיים אם יש לכן חזה קטן, בחרנו להשתמש בהן גם למידות קטנות יותר כי הן פשוט כל כך נוחות. כמו שאמרנו, מידות קטנות תמיד זוכות לבונוס קטן של נוחות. בדרך כלל יש חתך בקאפ E, ובשלב זה אנו מגדילים את רוחב רצועות הכתפיים בכ-3 מ"מ.

 

בחזיות שאין להן רצועות כתף מרופדות, הרוחב משתנה בין 14 ל-23 מ"מ. רובן מתחילות ב-20 מ"מ, אז בהשוואה למותגים רבים אחרים רצועות הכתפיים הצרות שלנו עדיין רחבות למדי בסך הכל. בחלק מהדגמים יש חתך בקאפ E, ובשלב זה הרוחב גדל ל-23 מ"מ.