עצב את הבית שלך

עצב את הבית שלך

חדר הוא קנבס ריק שמתחיל להתאחד בתוספת צבע, ריהוט ופריטים נחוצים. אבל אביזרים הם כמו המסגרת של יצירת המופת שיצרת. ללא אביזרים, חדר יכול להיראות חשוף, חסר אופי וחסר חיים בו.

 

אלה כמה דברים שכדאי לזכור בבחירת אביזרים לכל חדר בבית שלך:

 

בחר פריטים שאתה אוהב – המשקפים את האישיות שלך ואת תחומי העניין שלך

אם אתה אובד עצות לגבי אביזרים, שקול לבחור פריטים המשקפים את האישיות שלך ואת תחומי העניין שלך. אם אתה אוהב מטוסים למשל, אני לא אומר להפוך את הסלון שלך לתא הטייס, אבל קל למצוא קטעים בטוב טעם של אווירונאוטיקה שאתה יכול לפזר לתוך העיצוב שלך. אחד העצות הטובות ביותר לגבי אביזרים העוסקים בתחומי העניין שלך הוא: אל תגזים.

 

גם אם מיד תתאהבו באביזר, קחו רגע לשאול את עצמכם לאיזה חדר הוא צריך להיכנס והאם הוא באמת שייך לשם.

 

המטרה היא לא למלא חדר בכינוקים חסרי משמעות. אתה באמת צריך לאהוב כל פריט שאתה בוחר לחדר שלך, ואני מקווה שברגע שהחדר יתחבר, יהיה לו ערך סנטימנטלי גדול יותר.

 

הימנע ממראה תואם

אביזרים הם הזדמנות מצוינת לשחק לתוך העיצוב שכבר הקמת בחדר. עם זאת, אביזרים יכולים להיות גם הזדמנות מצוינת להתנתק מהצפוי. חפש יצירות ייחודיות שיכולות בניגוד לחדר שלך. צור עניין ויזואלי בתחומים חסרי אישיות.

 

נושא מתקשר

אם החדר שלך מרוכז בנושא סגנון (לדוגמה: מודרני, מדינה צרפתית, חוף ים וכו') האביזרים שלך יכולים לעזור לחזק את הנושא הזה. חפשו גופי תאורה, כריות, מראות; שעונים, שטיחים, פריטי שולחן ויצירות אמנות שיכולים לעזור לך להעביר בטוב טעם את הנושא שלך.

 

אל תחשוב על זה יותר מדי

שחקו עם טקסטורות, גדלים, חומרים, צבעים, חפצים, נושאים, דוגמאות ושימושיות בכל הנוגע לבחירת אביזרים. אם תזכרו את הבית/חדר שלכם בקניות ותבחרו חפצים שעובדים עם החדר ואחד עם השני, אתם לא יכולים לטעות.

 

זה לא משנה אם החלל שלכם מלא באביזרים או מנוקד בקפידה ובדלילות בחפצים, כל עוד זה עובד בחדר ומשקף את הטעם שלכם, הצלחתם היטב.

 

למד עוד

אם אתה מעוניין ללמוד עוד על איך להרכיב אביזרים, הירשם כדי להשתתף באחת ממצגות קישוט האביזרים. תוכל ללמוד עוד על עיצוב הבית בבלוגים שונים ברחבי האינטרנט.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://www.rossetto.co.il/