טיפים לטיפול בבני הזוג עם בריחת שתן

טיפים לטיפול בבני הזוג עם בריחת שתן

היה אמפטי.

רוב האנשים חשים מבוכה כאשר הם מפתחים בריחת שתן. אבל אצל גברים התחושה יכולה להיות עזה. סטיגמות בחברה שלנו מחזיקות גברים בסטנדרט "קשוח" וקשה להם לקבל שמשהו כמו בריחת שתן עלול להשפיע עליהם. יתכן שהם לא מודים בזה בהתחלה, מסתירים את זה, כמו שעשה בעלה של קארן, כי הם נבוכים מכדי לספר לכם על זה.

 

הגישה של קארן הייתה נכונה בדיוק. פשוט תציע עזרה ואל תעשה מזה עניין גדול. בעלך ככל הנראה ישמח לפתוח בסופו של דבר בנושא ואולי אפילו למצוא הקלה בכך שלא יצטרך להסתיר זאת יותר. להראות לו שיש לו את התמיכה שלך יכול להיות מאוד משמעותי.

 

מצא מוצר ספיגה טוב.

אמנם ישנן אפשרויות טיפול רבות שיכולות לסייע בטיפול בבריחת שתן, אך הישארות יבשה היא הדאגה המיידית. אז תתנסו קצת ותמצאו מוצר שבאמת עובד.

 

ישנם הרבה מוצרים כמו סדיניות ומגני מזרן, פדים ותחתונים סופגים.

 

הדבר החשוב ביותר שיש לחפש הוא מוצר שמתאים נכון, ושעובד עם אורח חייו. זה עשוי לקחת כמה ניסיונות שונים, אבל כדאי להתאמץ לביטחון שהוא יהיה מוגן ויבש.

 

מקום מצוין להתחיל בו הוא באינטרנט. סופרמרקטים הם לעתים קרובות מכריעים, וייתכן שלא תמיד נושאים את המגוון הרחב של המותגים הקיימים אצל יצרנים מקוונים. בנוסף, לרוב היצרנים המקוונים יש נציגים שיכולים לסייע לך במציאת מוצר שיעבוד בצורה הטובה ביותר. החשוב מכל, הוא נמסר היישר לדלתכם, כלומר אין רגעים מביכים בתור הקופה במכולת.

 

היה אי סוד של בן זוגך.

גם אם בעלך אומר לך שיש לו בריחת שתן, ייתכן שהוא לא ירצה לספר לאף אחד אחר, כולל לרופא. דחוף, בעדינות ככל שתוכל, שהוא יפנה לטיפול מאיש מקצוע. זו הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בריחת שתן, וחשוב לעשות זאת, שכן בריחת שתן עשויה להיות סימפטום למצב אחר שיש לטפל בו.

 

אם הוא נבוך מכדי לבקש עזרה, גש איתו לפגישה שלו והיה קולו. ערכו יחד רשימת שאלות לשאול את הרופא ולעבור בהן, אחת אחת, בתורכם. עשה מחקר על המצב ואפשרויות הטיפול הקיימות כך שתהיה חמוש במידע בפגישה ותוכל לשאול על טיפולים שלדעתו עשויים להתאים.

 

הגן על מיטותיך וריהוטך

אם לבעלך יש הרבה דליפות, השקיע בכמה מצעים וכריות עמידים למים. הצבת משטח תחתון עמיד למים על המיטה מעל הסדינים יכולה להקל על הניקוי (אין צורך להחליף את כל המיטה!) ושמירה על כמה כספים פנויים להצבת כסאות או ספות אהובים הן דרכים טובות לשמור על הכל יבש ולהגביל כל לנקות כי ייתכן שיהיה צורך מדליפות בלתי צפויות.

 

הגן על עורו

אם בעלך דורש שימוש מתמיד במוצרי ספיגה וודא שעורו מוגן. יעץ לו להחליף באופן קבוע ולשמור על דברים נקיים כדי למנוע זיהומים.

 

וודא שהדרך ברורה לשירותים.

אם לבעלך יש בעיות ניידות וזה מאתגר עבורו להגיע לשירותים במהירות, ודא שהדרך לשירותים וממנה היא ברורה וקל לו לניווט, במיוחד בלילה שהוא עלול להיות גרגרני וקשה יותר לראות איפה הוא הולך.