חדר כביסה אופנתי בתקציב נמוך

חדר כביסה אופנתי בתקציב נמוך

כמה נהדר זה יהיה אם חדר הכביסה שלך היה מקבל אותך בברכה? כאילו תהיה לך מוטיבציה לעשות כביסה אז? כי אני יודע שהייתי עושה זאת אם חדר הכביסה שלי היה נראה מסוגנן וייצוגי.

 

אם אתם מחפשים לתבל את חדר הכביסה שלכם אבל לא רוצים להוציא יותר מדי כסף, אל תחפשו רחוק יותר עם מדריך חדר הכביסה המסוגנן שלנו – המהדורה התקציבית.

 

דבר ראשון, בוא נבדוק שיש לך את חפצי הכביסה החיוניים האלה:

 

מתלה ייבוש מתקפל: מעולה לייבוש אוויר טבעי והכי חשוב, לאותם בגדים עדינים שלא ניתן להכניס למייבש. ניתן להשתמש במדפי ייבוש מתקפלים בחוץ או בפנים ולקפל אותם כאשר אינם בשימוש. זה די נייד וגם נגיש בקלות.

 

שקיות רשת: רק שקית קטנה לשים בה את הבגדים העדינים שלך לפני שאתה זורק אותם למכונת הכביסה – זה כדי שזה לא יידבק לבגדים אחרים (חזיות) והבד לא ייהרס.

 

מכסה מחולק: מעולה למיון כביסה תוך כדי תנועה ובהחלט גם חוסך זמן! אם עדיין לא עשית זאת, קנה לעצמך סבל מחולק כדי להפריד בין הלבנים, הכהים והצבעים שלך. הדבר הטוב ביותר בזה הוא שהכביסה שלך כבר ממוינת בדרך לפני שמכניסים אותה למכונת הכביסה. די שימושי, אה?

 

קרש גיהוץ: כן. אני חושב שלרובנו, אם לא לכולם, יש קרש גיהוץ.

 

תַפאוּרָה

קירות: לדעתי, עיצובים פשוטים יוצרים סגנון שיקי. לכן, אם אתם מתכננים לעשות מחדש את הקירות שלכם, הייתי אומר לצבוע אותו על קנבס ריק – צבע פסטל בהיר או פשוט לבן! – כך שתוכלו להציב כמה תמונות או ציורים ממוסגרים כדי לתת לו את המראה העצבני הזה.

 

לאלו מכם שרוצים עיצוב על הקירות שלכם, הייתי ממליץ על משהו עדין ולא כל כך מוגזם עד שהקירות הם הדבר היחיד שמבחינים בו. נסה דפוס צבעוני ועקבי והימנע מצבעים מנוגדים. עכשיו אתה יכול לקנות טפט או ליצור שבלונה לצביעה עליה אם יש לך העדפה מסוימת.

 

אחסון מובנה: אחסון חדר כביסה הוא חובה מוחלטת. כלומר יש לך הרבה חומרים שבהם אתה משתמש לשגרת הכביסה שלך כמו חומר ניקוי כביסה, מרכך בד וכו'.

 

להלן מספר דרכים שבהן תוכל ליצור שטח אחסון נהדר בחדר הכביסה שלך, פשוט בחר/י את זה/ות המתאימים ביותר לתקציב שלך:

 

סלסלות: כמו שהזול ביותר מבין אפשרויות האחסון הוא שיהיו סלסילות. הסוג המושלם של סלים למראה שיקי לחדר הכביסה שלך הם אלו ארוגים.

מדפים צפים: מדפים צפים טובים לאחסון פריטים שלא אכפת לך להעמיד לראווה. אז מבחינת השימוש בו בחדר הכביסה שלך, אתה יכול להשתמש בהם כדי להציג את המגבות שלך, לשים עליהם מיני סלים ולהציג פריטי עניין (תמונות או נרות).

מתלה מסילה: מעולה לתליית הבגדים שצריכים להישמר תלויים ישר לאחר היציאה ממכונת הכביסה וטוב למניעת קמטים וקמטים (פחות גיהוץ)!

ארונות: ארונות הם דרך מצוינת להסתיר את מאגר ציוד הכביסה שלך. לא רק שהם נהדרים לבריאות ולבטיחות אם יש לכם ילדים קטנים, אלא שהם ישמרו על חדר הכביסה שלכם להיראות מסודר ומאורגן. נסה לחפש ארונות משומשים במצב טוב אם אתה לא יכול להתיז על אחד חדש.

שטיח: אתה בטח חושב, למה שתשים שטיח בחדר הכביסה שלך? אני אגיד לך למה. הוספת שטיח לחדר הכביסה שלך לא רק תעניק לו מגע ייחודי, אלא היא תעניק לו את התחושה החמימה והנעימות כך שאתה יכול להרגיש בנוח לעשות את הכביסה.

 

מאמר זה נכתב על ידי https://www.rav-hevel.com/