כיסויי צל לחצר האחורית לבילוי בפטיו כל השנה

כיסויי צל לחצר האחורית לבילוי בפטיו כל השנה

בין אם מדובר במזג אוויר חם יותר עם חשבונות חשמל שמטפסים או מזג אוויר קריר יותר ואתם מחכים לימים שבהם תוכלו לבלות בחוץ, אתם בטח מחפשים דרך להאריך את חיי הפטיו שלכם. אם אתם גרים במקום שבו מדובר בחצר שטופת שמש בכל ימות השנה, כיסויי צל בחצר האחורית כמו עצים, צמחים ומבנים חיצוניים עשויים לעזור לכם לקרר את העניינים.

 

אם השמש קופחת ישירות על חלונותיכם בשיא הקיץ, הבית שלכם יכול לספוג חום נוסף ולאתגר את מערכת הקירור העמוסה ממילא שלכם. שקלו פתרונות הצללה בחצר האחורית שיחזיקו מעמד זמן רב, כגון גינון עם עצים ושיחים גדולים יותר, הוספת מבנים מסביב כדי לשמור על הבית שלכם מוצל וקריר יותר בקיץ או יצירת אזור צל חדש בחצר האחורית עם כיסוי לפטיו פרגולה שישמש לכם מפלט הרחק מהחום.

כיסויי צל טבעי בחצר האחורית

אחת הדרכים להוסיף צל לחצר ולבית שלכם היא עם עצים ושיחים. הם יוסיפו צל וייתכן שישמרו על הבית שלכם קריר יותר. עצים ושיחים טובים לשמירה על קרירות ביתכם (ואפילו האזור סביבו). ואם אתם אוהבים את המראה, סוכת גפנים תספק גם צל מסוים. אם אתם מחפשים צל בקיץ, אך שמש וחום בחורף, עצים נשירים הם אפשרות טובה (תלוי באקלים שלכם). אלה יאבדו את העלים שלהם בסתיו, ויאפשרו ליותר שמש לחמם את ביתכם בחודשים הקרים יותר.

כיסויי פטיו בחצר האחורית שיוצרים צל

אם אתם מחפשים הקלה מיידית יותר מקרני השמש, מבנה כמו סוכך זרועות או סוכך עץ כגון פרגולה יכולים להציע לכם ולאורחים שלכם מקום מפלט בזמן ההתכנסות בחצר האחורית שלכם.

 

מבנים כמו סוככים או פרגולות מציעים דרך נהדרת ליצור מקום מוצל. מבנים אלה ניתנים להזמנה ונבנים עם חומרים שיכולים להתאים בקלות לעיצוב הנוכחי שלכם.

 

ברגע שתבינו איזה אזור בחצר שלכם הוא שטוף שמש, תוכלו להתחיל למדוד. שקלו ליצור קשר עם קבלן הגינה שלכם כדי שיעזור בתכנון והרכבה של החלום שלכם לצל בחצר האחורית.

 

ניתן לבנות כיסויי צל לחצר האחורית כדי ליצור את אותו גן עדן שדמיינתם לאורך כל ימות השנה.