צריכים לגרום לעצמכם איסור קניות? איך להתחיל ולהיצמד לזה!

צריכים לגרום לעצמכם איסור קניות? איך להתחיל ולהיצמד לזה!

בין אם אתה נמשך לנעליים נוצצות, לארנק חדש ומדהים של שאנל, או לא יכול להפסיק לקנות בגדים שאתה לא צריך, אולי הגיע הזמן לשקול איסור קניות. מסעות קניות מתמידים בין אם לעצמכם או לאחרים עלולים להזיק לכלכלתכם. עם זאת, אנו מבינים את המאבק בניסיון להפסיק מהרגל כמו קניות.

 

החדשות הטובות הן שאתה יכול ללכת על איסור קניות ולהצליח ואפילו לעשות את זה כיף. אז בואו נצלול לפרטים מהו איסור קניות ואיך עושים זאת!

מהו איסור קניות?

איסור קניות הוא פרק זמן שבו אתה בוחר לא לקנות דברים מסוימים שהם רצונות במקום צרכים. אתה לא הולך לקנות בגדים, אביזרים, תכשיטים, נעליים וכו'.

 

אתם תחליטו מראש מה לא לקנות. יש אנשים שרוצים להפסיק קניות מיותרות, ואחרים נוטים להתמקד בפריטים ספציפיים, כמו לא לקנות יותר תיקים או נעלי מעצבים.

 

אתה יכול להתאים אישית את איסור הקניות שלך על סמך מה שאתה בדרך כלל קונה ורוצה לקנות פחות או מה שאתה חושב שיועיל לך ביותר. יש הרבה "חוקים" בחוץ, אבל השורה התחתונה היא: עשה מה שאתה צריך כדי שתוכל להוציא פחות ולעמוד ביעדים שלך.

סוגי איסור קניות

שוב אתה יכול להתאים אישית את איסור הקניות שלך על סמך התחומים שאתה מרגיש שאתה צריך לקצץ בהם. עם זאת, הנה כמה סוגים נפוצים של איסור קניות שאתה יכול לנסות:

איסור קניות באינטרנט

ברצינות, כמה קל קניות באינטרנט? זה כיף ופשוט לשים פריטים בעגלה שלך ואז פשוט לרכוש בלי הרבה מחשבה, במיוחד אם אתה משתמש בכרטיס אשראי. אם אתה קונה באינטרנט לעתים קרובות, ייתכן שכבר יש לך את פרטי הכרטיס שלך מאוחסנים באתר זה, מה שהופך את הקנייה למהירה עוד יותר.

אתם גם כנראה משתמשים באתר קופונים דיגיטליים.

 

אם אתה אוהב לקנות מהטלפון שלך וכל הזמן להזמין דברים, בחירה באיסור קניות מקוון יכולה להיות רעיון טוב. כדי לבצע איסור קניות מקוון, הסר את פרטי הכרטיס שלך מהאתרים שבהם אתה קונה לעתים קרובות. הסר כל אפליקציות קניות מהטלפון שלך ושקול להיכנס לאינטרנט רק לעבודה או לבדוק אימיילים. זה יעזור לך לא לקנות דברים נוספים.

איסור קניות בחנות

אולי אתה יותר קונה אישי. אתה גולש בחנויות אחרי העבודה או בסופי השבוע ותמיד מחפש מבצעים. איסור קניות בחנות יכול לעזור מאוד. פשוט הגדר את מסגרת הזמן שלך ואז הימנע מחנויות.

 

עשה כמיטב יכולתך לא ללכת לקניון או למרכז קניות. לכו לקנות רק דברים חיוניים שכבר החלטתם שהם מקובלים. כדי לעזור לעצמך, אולי תנסה לשנות את מסלול הנהיגה או ההליכה שלך כדי להימנע ממעבר גם ליד תצוגות חלונות מפתות.

 

חשוב: לחסוך כסף באייבורי בעזרת קוד קופון באינטרנט.

איסור קניות של פריטים ספציפיים, למשל. איסור לבוש

אנשים רבים בוחרים לכלול את כל הפריטים הלא חיוניים שהם עשויים לקנות בדרך כלל – בגדים, נעליים, אקססוריז, כובעים, בושם, איפור, מוצרי טיפוח, פריטי עיצוב לבית, רהיטים, טכנולוגיה, ספרים ודברים אחרים שכבר יש לך ולובשת. לא צריך יותר מזה.

 

אבל אולי קניות, באופן כללי, אינן בעיה עבורך, אלא פשוט קניות יותר מדי עבור דבר ספציפי. אם זה המקרה, כלול את הפריטים שאתה נוטה לבזבז עליהם יתר על המידה על ידי איסור קניות של בגדים, או אי קניות של נעליים וכו'.

 

בחר מה שאתה יודע שאתה צריך להימנע ממנו, לא מה שאופייני לאחרים. זכור, זה כדי לעזור לך להצליח עם כסף ולשנות את נקודת המבט שלך על קניות.