5 עיצובים לשער עדכני

5 עיצובים לשער עדכני

בין אם אתה רואה את השער האוטומטי שלך כהרחבה של ביתך ובין אם אתה מחשיב אותו כתכונה תועלתנית נפרדת, יש לך אפשרויות אינסופיות כמעט בכל הנוגע לסגנונות שער הכניסה. ולא מדובר רק בבחירת עיצובי שערים מעץ, מתכת, ברזל או מרוכבים. האם אתה נמשך לעקומות חינניות או קווים נקיים? משהו כפרי או מעודן יותר? להלן חמישה סגנונות שערים פופולריים לכבישים שיעזרו לך לצמצם את החיפוש שלך.

 

מספר  1 / מודרני

סגנונות אלה ידועים בקווים נקיים ובדפוסי עיצוב עכשוויים. בעוד שבשערים מודרניים מסוימים יש עקומות, הם בדרך כלל מכילים קווים ישרים או עיצובים זוויתיים. שערים בסגנון מודרני לרוב מיוצרים בהתאמה אישית עם מתכת או עץ ואז מצופים בצבעים וגימורים רגישים.

 

מספר 2 / קלאסי 

שערים פשוטים ותועלתניים אלה עושים את עבודתם ונותנים לבית ולשטח שלך לעשות את הרושם הגדול. בדרך כלל שערי ברזל, סגנונות יעילים קלאסיים נוטים לאפשר נוף פתוח לבית שלך. שקול קצה עליון מעוגל – עקומות בדרך כלל מקושתות (מתעקלות) או מסולסלות (מתעקלות למטה). חשוב גם על העמודים שיעגנו את השער: שקול איזה סוג של חומר עמוד וסגנון גוף תאורה ישלימו בצורה הטובה ביותר את הנכס שלך.

 

מספר 3 / פיסול או קישוטים

יצירות פיסוליות אלה הן בדרך כלל שערים מותאמים אישית, והן עבודות אמנות שאתה מציג ממש בכניסה לביתך. הם יכולים להציג דפוסים או אובייקטים מופשטים כגון עלים או ציפורים; כמה שערים מותאמים אישית עם התחלה משפחתית. שערים אלה הם ביטוי לאסתטיקה של ביתך ולסגנון האישי שלך. ברזל ומתכת הם חומרי הכניסה לשערי הכניסה המותאמים אישית במיוחד.

 

מספר 4 / סגנון חווה 

בדרך כלל שערי עץ או שערי מרוכבים, סגנונות פסטורליים אלה בעלי תחושה כפרית וידועים כמשלימים את הסביבה הטבעית. המבנה הפשוט והפונקציונלי שלהם הוא חלק מהקסם, אך בימינו תוכלו להבחין בשערי כניסה רבים בסגנון בית חווה עם ספין אופנתי ומודרני. השתמש בצבע כדי להתאים אישית את המראה שלך.

 

מספר 5 / עתיק או וינטאג'

אם הבית שלך לוקח השראה מעיצוב מתקופה אחרת, השלם את המראה עם שער כניסה היסטורי. בין אם זה נראה כמו שער לטירה או לאחוזת אמצע המאה, שערי כניסה לבית מותאמים אישית מעוצבים עם תחושה וינטאג 'או עתיקה מוסיפים תחושה ייחודית של זמן ומקום. גם עץ וגם ברזל מאפשרים להוסיף מגע וינטג 'לעיצוב שבילך.