3 שירותי הפקת וידאו המשנים את איכות הסרטון שלך

3 שירותי הפקת וידאו המשנים את איכות הסרטון שלך

גם עם העבודה העצומה שעוברת בהכנות לצילומים, תמיד יש שיפורים שניתן לבצע בסרטון שלך בפוסט. להלן שלושת שירותי הווידיאו שלאחר הייצור המובילים שלנו שיכולים להוסיף את ה"וואו "הנוסף שאתה צריך בכדי באמת להבהיר את הסרטון שלך. אנחנו נדבר:

 

  1. תיקון צבעים
  2. אנימציה
  3. אפקטים של טקסט

 

תיקון צבעים

תיקון צבעים הוא היבט שנשכח לעתים קרובות בייצור הסרטים. זה, למעשה, דבר טוב – לא יבחינו בתיקון הצבעים הטוב ביותר. אפילו עם תאורה מקצועית וציוד מצלמה, לא תמיד ניתן לתפוס גוונים אור עקביים (או רצויים), המשפיעים על הצבע הכללי.

 

לדוגמה, ייתכן שאתה מצלם במספר מיקומים, או לאורך יום. בכל פעם שתחליף מיקום, מצב התאורה ישתנה. ייתכן שהשמש עברה, או אולי עברתם מתאורת טונגסטן לתאורת פלורסנט. יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות בכדי לסייע במצבים אלה, אך אי אפשר לקבל תאורה וצבע עקביים ב 100% לאורך הסרט שלך. לעולם אל תחשוש – ניתן לתקן זאת לאחר ההפקה של הסרטון.

 

אנימציה

אנימציה היא עוד שירות פנטסטי לאחר הפקה. זה יכול לעזור להסביר מושגים קשים, או לשמור על סרטון כבד מידע. סרטון אנימציה, כאשר משתמשים בה בצורה אסטרטגית עם צילומים חיים, יכולה באמת להפוך את הסרטון שלך לפופ.

 

אפקטים של טקסט

זהו היבט נוסף של הפוסט-ווידאו שלאחר מכן מתעלמים ממנו. הוספת אפקטים או אנימציה לטקסט היא דרך נהדרת להעסיק את הצופה. זה יכול לעזור גם במיתוג, אם הגדרת טקסט לחברה שלך. טקסט הוא דרך נוספת לעזור להסביר רעיון מורכב. זה יכול גם לסייע באמת להכות הביתה עם נקודות הטייק אפ שלך.

 

אז כיסינו את שלושת שירותי הווידאו המובילים שלאחר הייצור: תיקון צבעים, אנימציה ואפקטים טקסטיים. תיקון צבעים מוסיף המשכיות ליצירה שלך, והופך את הסרטון לנעים יותר מבחינה ויזואלית. ניתן להשתמש באנימציה בכמה דרכים שונות: להוסיף להשפעה החזותית של הסרטון שלך, לעזור להסביר רעיון מורכב או להוסיף איכות סיפורית. באותה המידה, אפקטים של טקסט הם דרך מצוינת להבליט את הווידיאו ולהוסיף עניין לסרטון. שלושת השירותים הללו יכולים להוסיף איכות לכל הסרטון הארגוני שלך, ובשילוב ליצור שירות לאחר הפקה מהשורה הראשונה.